Меню

Додаткова інформація

 

Ідентифікатор об'єкта будівництва (закінченого будівництвом об'єкта)Ідентифікатор будівлі А1: 01.2406330.4983963.20230626.99.0000.45
відомості про замовника будівництва, девелопера будівництва (за наявності), управителя фонду фінансування будівництва (за наявності):ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАХІДЕНЕРГОМОНТАЖ"
найменування юридичної особи, у тому числі скорочене (за наявності);ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАХІДЕНЕРГОМОНТАЖ"
ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичної особи - нерезидента - код/номер з торговельного, банківського чи судового реєстру або номер реєстраційного посвідчення місцевого органу влади іноземної держави про реєстрацію юридичної особи);Код ЄДРПОУ 31267582
організаційно-правова форма;ТОВ
відомості про керівника юридичної особи та про інших осіб, які можуть вчиняти дії від імені юридичної особи, у тому числі підписувати договори, подавати документи для державної реєстрації тощо (за наявності): прізвище, ім'я, по батькові, дані про наявність обмежень щодо представництва юридичної особи;Орлов Олександр Сергійович
місцезнаходження юридичної особи;Україна, 79014, Львівська обл., місто Львів, ВУЛИЦЯ МУЧНА, будинок 32
інформація для здійснення зв'язку з юридичною особою: телефон, адреса електронної пошти; Україна, 79014, Львівська обл., місто Львів, ВУЛИЦЯ МУЧНА, будинок 32  Тел. 380976428989
дані про перебування юридичної особи у процесі припинення;юридична особа не перебуває в процесі припинення
дані про перебування юридичної особи у процесі провадження у справі про банкрутство, санації, у тому числі відомості про розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора;юридична особа не перебуває в процесі провадження у справі про банкрутство, санації
відомості про генерального підрядника або підрядника (якщо будівельні роботи виконуються без залучення субпідрядників)Товариство з обмеженою відповідальністю "РІЕЛБУДСТИЛЬ"(42070138)
запланований квартал, рік прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта; 
відомості про право на виконання будівельних робіт з посиланням на відповідні відомості та документи в Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва;Посилання на відомості
відомості про хід будівництва (щомісячні фотографії об'єкта, графік виконання робіт та стан його виконання);Посилання на хід будівництва
умови придбання та ціна майбутніх об'єктів нерухомості або спосіб її визначення;

ціна буде зазначена для кожного об'єкта, умови придбання будуть у відповідному розділі на сайті: 

  1. ціни на помешкання
  2. ціни на комерцію
  3. ціни на паркінги
  4. умови придбання
проект договору купівлі-продажу майбутнього об'єкта нерухомості (перший продаж)/договору про участь у фонді фінансування будівництва/договору про резервування (бронювання) об'єкта (частини об'єкта) житлового будівництва;посилання на розділ договори / або посилання на гугл-документ Договору або .пдф Договору для скачування
Розташування та генеральний план населеного пунктум.Львів, вул.Мучна, 32
Поверховість3-6
Умовна висота об’єкта21,7
Тип та матеріал фундаментівПідвал
Перекриття над неопалювальним приміщенням та проїздом:
• Плити керамічні для підлоги, товщиною 0,01 м, густиною 2000 кг/м3. Стяжка цементно-піщана, товщиною 0,06 м. Пароізоляційна плівка, товщиною 0,001 м, густиною 1600 кг/м3. Вироби із ЕППС ρ=35 кг/м3, товщиною 0,2 м. Залізобетон , товщиною 0,5 м, густиною 2500 кг/м3.
Приведений опір вище мінімальних вимог.
Конструкція та матеріал зовнішніх стінЗовнішні стіни:
• Розчин цементно-піщаний, товщиною 0,02 м, густиною 1800 кг/м3. Керамічна порожниста цегла, товщиною 0,25 м, густиною 1200 кг/м3. Мінеральна вата ROCKWOOL Frontrock Super, товщиною 0,15 м, густиною 87,6 кг/м3. Розчин цементно-піщаний, товщиною 0,02 м, густиною 1800 кг/м3.
• Розчин цементно-піщаний, товщиною 0,02 м, густиною 1800 кг/м3. Залізобетон, товщиною 0,25 м, густиною 2500 кг/м3. Мінеральна вата ROCKWOOL Frontrock Super, товщиною 0,2 м, густиною 87,6 кг/м3. Розчин цементно-піщаний, товщиною 0,02 м, густиною 1800 кг/м3.
Приведений опір вище мінімальних вимог з врахуванням п. 5.2.1 ДБН В.2.6-31:2021.
 Матеріал та технологія зведення каркасу (зазначається для об’єктів з каркасною конструктивною системою)

Залізобетонний каркас з діафрагмами жорсткості.

Просторова жорсткість споруди забезпечується колонами, діафрагмами та монолітним перекриттями/покриттям.

Прийняті конструкції та вироби:

  • фундаменти – монолітна плита товщиною 500 мм;
  • перекриття – монолітні залізобетонні плити товщиною 220 мм;
  • покриття – монолітна залізобетонна плита товщиною 220 мм, кроквяні дахові конструкції;
  • колони – монолітні залізобетонні;
  • діафрагми – монолітні залізобетонні товщиною 250 мм;
  • сходові клітки – монолітні залізобетонні.

 Фундаментна плита у секціях А1.1 і А2 та по секції А1.2 фундаментна плита/ростверк на палях, шпунтові ряди у місцях: перепаду між секціями, примикань до сусідніх існуючих споруд, рельєфу території. Фундаменти з приямками ліфтовими (відповідно до ТЗ на ліфт), іншими для водовідведення і виведення води, каналізації глибше рівня промерзання (особливо у секції А1.1 їх буде більшість).

 Конструктивна схема будівлі – монолітний залізобетонний каркас,  з колонами та діафрагми жорсткості, монолітними перекриттями і покриттями.

 Несучі елементи:

Стіни примикання із грунтом:

- монолітні з/б, клас бетону С20/25, арматура в'язана, з'єднання внапуск, клас А500С, А240С. 

Колони:

- монолітні з/б, (δ≈300мм і 250мм)  клас бетону С20/25. Арматурні каркаси заввишки на 1 поверх. Арматура в'язана, з'єднання внапуск, клас А500С, А240С.

 Плити перекриття:

  - монолітні з/б, товщина плит згідно розрахунків, клас бетону  С20/25, арматура в'язана, з'єднання внапуск, клас А500С, А240.

 Покриття:

-   монолітна з/б плита,  клас бетону  С20/25, арматура в'язана, з'єднання внапуск, клас А500С, А240, кроквяні дахові конструкції.

 Клас енергетичної ефективності об’єкта (у випадках, передбачених Законом України “Про енергетичну ефективність будівель”) Клас "С"
 Тип опалення

 Джерелом тепла на об'єкті передбачається дві теплогенераторні розташовані на покрівлі, що працюватимуть відповідно:
- на природньому газі на секції А1
- тепловий насос в парі з електричними котлами на секції А2.

Теплогенераторні розташовуватимуться в секціях А1 та А2 на відмітці шостого поверху. Сумарна потужність паливної в секції А1 160 кВт.
Теплогенеруючим обладнанням в паливних вибрано два газові конденсаційні котли GENUS PREMIUM EVO HP 100KW EU виробництва Ariston потужністю 98,5 кВт.

Котли працюють в каскаді, що забезпечує послідовне включення та дозволяє в гнучкому режимі, в залежності від погодних умов, регулювати відпуск тепла.
 

Система радіаторного опалення – водяна, двотрубна, окремими гілками в горизонтальних петлях (з послідовним приєднанням нагрівальних приладів). У холодний період року в умовах експлуатації будинків не допускається повне відключення теплогенераторів у квартирах, а також зниження середньодобової температури повітря в приміщеннях квартир нижче 16°С.Регулювання витрат теплоносія через радіатори здійснюється за допомогою клапанів з термостатичними головками, які встановлені на кожному нагрівальному приладі.

Система опалення виконуються поліпропіленовими трубами фірми «Kan-therm»: 

  • двотрубна горизонтальна з периметральними приладовими вітками індивідуальна для кожної квартири від вузла обліку;
  • регулювання теплоносія у системі опалення за погодніми умовами (передбачено у даховій котельні);
  • використовуються штамповані сталеві радіатори
  • передбачена теплоізоляція замонолічених трубопроводів у будівельні конструкції;
  • регулювання температури у приміщеннях здійснюється терморегуляторами прямої дії із зоною пропорційності 2К, установленими на радіаторах;
  • температура теплоносія 80/60oС;
  • радіатори встановлені біля зовнішніх стін під вікнами із встановленням радіаційного захисту.

Поліпропіленові трубопроводи системи радіаторного опалення прокладаються в товщі підлог. Трубопроводи ізолюються по всій довжині теплоізоляцією "К-flex".

Опалення допоміжних приміщень, що розташовані при вході у житлові будинки (вестибюлі, сходові клітки, ліфти тощо) передбачається електричне, для забезпечення +16oС відповідно до вимог ДБН В.2.2-15:2019. 

 Тип і джерело водопостачання

 Джерелом господарсько-питного водопостачання комплексу згідно техумов прийнято існуючий кільцевий господарсько-протипожежний водопровід міста.

Подача води здійснюється 2 вводами господарсько-протипожежного водопроводу Ø159х4,5мм. Для обліку загальної витрати води на вводі водопроводу проектом передбачено встановлення водомірного вузла з крильчастим лічильником холодної води Sensus 420 PC з імпульсним виходом та терміналом передачі даних SBH, який монтується в приміщенні вузла вводу. Для обліку витрат холодної води різними споживачами (апарт-готель, спортивно-оздоровчий комплекс) передбачено встановлення водомірних вузлів з крильчастими лічильниками холодної води відповідних діаметрів. Лічильники розміщуються, згідно ДБН В.2.5.-64:2012 п.10.8, поза межами житлових квартир в зручних, легкодоступних місцях на висоті до 1.0м над рівнем підлоги приміщень.

Для забезпечення необхідних напорів при водоспоживанні, а також для безперебійного водопостачання секції А1 проектом передбачається приміщення насосної, в якому розміщуються компактна насосна установка Willo SiBoost Smart 3 Helix EXCEL 603 з трьома вертикальними насосами  (2-робочі, 1-резервний ), трубною обв’язкою і з 8-ми літровим мембранним баком та напірний бак V=500л Refix DE500 - для господарсько-питних потреб; для секції А2 проектом передбачається приміщення насосної, в якому розміщуються компактна насосна установка Willo SiBoost Smart 3 Helix EXCEL 405 з трьома вертикальними насосами  (2-робочі, 1-резервний ), трубною обв’язкою і з 8-ми літровим мембранним баком та напірний бак V=300л Refix DE300 для забезпечення господарсько-питних потреб. 

 Тип і спосіб відведення стоків

 У відповідності з технічними умовами, витратами, наявністю існуючих систем каналізації для відведення стічних вод в проекті прийняті роздільні системи каналізації:

  • каналізація побутова;
  • каналізація виробнича;
  • каналізація умовно-чистих стоків;
  • внутрішні водостоки.

Норми водовідведення побутових стоків приймаються рівними нормам водоспоживання у відповідності із ДБН В.2.5.64:2012.

В системах внутрішньої каналізації відведення стічних вод здійснюється самопливними трубопроводами із поліхлорвінілових каналізаційних труб.

Трубопроводи побутової каналізації, прокладені в неопалюваному паркінгу виконуються із чавунних каналізаційних труб  «Düker» в ізоляції «Knaufinsulation».

У виробничих приміщеннях енерджі-бару стоки, яких містять жир, на мережах виробничої каналізації (під технологічними мийками) проектом передбачено встановлення сепараторів жиру АСО ECO-MOBIL® з поліетилену, сертифікованих в Україні (висновок державної СЕС за № 05.03.02-03/17057). Підключення технологічного обладнання та виробничих мийок до каналізаційної мережі виконується з розривом струмини не менше 20мм від верху прийомної воронки.

Система каналізації умовно–чистих стоків служить для відведення стоків з приміщення насосної (при потребі спуску води з водопровідної мережі), для відведення аварійних стоків з котельні і теплового пункту та для відведення води у разі гасіння пожежі в паркінгу. Відведення умовно-чистих стоків здійснюється в паркінгу та з котельні - із чавунних каналізаційних труб  «Düker», а відвід аварійних стоків від насосної  та котельні, сталевими електрозварними по ДСТУ 8946:2019 від дренажних насосів у приямках.  

Для очистки стічних вод від паркінгу проектом передбачено встановлення зовнішнього сепаратора нафтопродуктів з коалісцентним фільтром, вбудованим відстійником ACO Oleopator-C-OST 3/300 (номінальна витрата – 3 л/с, об’єм відстійника 300 л), сертифікованих в Україні (висновок державної СЕС за № 05.03.02-03/17057), або аналог. Сепаратор забезпечує ступінь очищення відповідно до ГДК (гранично допустима концентрація)і стандартом EN 858. Вміст масляних субстанцій на виході становить ≤ 5 мг/л.

Система внутрішніх водостоків виконується із напірних поліетиленових труб "Wavin Quick Stream",  в паркінгу із чавунних каналізаційних труб "Düker", випуски системи - із труб каналізаційних ПВХ  для зовнішніх мереж "Wavin".

Тип вентиляції

Вентиляція приміщень передбачається для видалення надлишків тепла, вологи, шкідливих та інших речовин з метою забезпечення допустимих метеоумов і чистоти повітря в зонах перебування.
Витрата припливного повітря у приміщеннях визначається санітарними нормами подачі свіжого повітря на людину, з урахуванням: постійного або тимчасового перебування людей, теплових навантажень, вимог до параметрів мікроклімату, санітарної норми свіжого повітря на одиницю площі приміщень, але не менш нормованої кратності повітря для цих приміщень. 

В санвузлах, ванних і кухнях передбачається встановлення низьконапірних канальних вентиляторів з частотним регулюванням.
Для проектування систем вентиляції приймаються найбільші з розрахованих повітрообмінів за умовами: асиміляції теплонадлишків, компенсації витяжки від місцевих відсмоктувачів, по санітарній нормі подачі свіжого повітря на людину або за нормативними кратностями.

Для житлових кімнат, загальних кімнат та спалень передбачена вентиляція провітрювання через віконні конструкції та перетіканням повітря у ванні кімнати та кухні з викидом через вентиляційні канали. Для вбудованих громадських приміщень передбачено механічну вентиляцію. Запроектовані каналі витяжні вентилятори, припливні та припливно-витяжні установки з рекуперацією теплоти. Джерелом теплопостачання для установок є компресорно-конденсатні блоки (фреонові).

Загальна система кондиціонування відсутня.

Висота приміщень (від підлоги до стелі)3 м
Кількість квартир98
Ліфти та піднімальні пристрої

Ліфтове обладнання ТМ «Otis» моделі GeN2 Life

Будівля А1:

  • Ліфт пасажирський, прохідний, вантажопід’ємністю 1000 кг
  • Ліфт транспортування протипожежних підрозділів (ЛТПП), вантажопід’ємністю 1000 кг

Будівля А2:

  • Ліфт пасажирський, вантажопід’ємністю 630 кг
  • Ліфт транспортування протипожежних підрозділів (ЛТПП), вантажопід’ємністю 1000 кг
Наявність закритої прибудинкової території, інформація про об’єкти благоустрою

Прибудинкова територія закрита.

Внутрішній двір закритий від проїзду автомобілів.

Проектовані елементи благоустрою:

  • Майданчик для гри у міні-гольф
  • Майданчик гри у паддл (теніс)
  • Майданчик занять воркаутом
  • Дитячий майданчик
  • Зона відпочинку
Забезпеченість доступності прибудинкової території об’єкта для маломобільних груп

Проектом забезпечено вимоги ДБН В.2.2-40:2018, створено

  • безбар'єрне середовище для МГН;
  • зручність потрапляння та пересування об'єктом прилеглою територією;
  • доступність цільового відвідування, а також безперешкодність переміщення всередині будівлі;
  • безпека шляхів руху;
  • запроектовано 10% номерного фонду під потреби МГН;
  • передбачено нормативну кількість паркомісць.

  Вхід в будинок, пристосований для потреб маломобільних груп населення. Розміри влаштованих тамбурів, для теплового захисту, забезпечують можливість безперешкодного пересування МГН. Вхідні двері запроектовані без порогів. Відмітка підлоги першого поверху запроектована на рівні двору. В усіх місцях перетину пішохідних шляхів з проїздами влаштовуються плавні переходи для зручності пересування маломобільних груп населення.

Для безперешкодного пересування МГН поверхами передбачено користування ліфтом.

Комплекс передбачає 10 номерів пристосованих до потреб МГН і розміщений у рівні першого поверху: у будівлі А1 - 4 номери, у будівлі А2 - 6 номерів.

В підземному паркінгу передбачено паркомісця для транспорту осіб з інвалідністю.

Наявність та тип паркінгу, кількість паркомісцьПідземна автостоянка місткістю 83 м/м
Інформація про наявність захисних споруд цивільного захисту, в тому числі споруд подвійного призначенняНа об’єкті передбачено споруду подвійного призначення з захисними властивостями сховища місткістю 266 осіб, що знижує комбіноване ураження людей від небезпечних наслідків надзвичайних ситуацій, а також від дії засобів ураження в особливий період, які використовується в мирний час за основним призначенням – приміщення підземного паркінгу (основне приміщення для переховуваних, фільтровентиляційна, приміщення забрудненого одягу, санітарний пост - місце влаштування визначається керівником обєкту при переведенні паркінгу в режим роботи споруди подвійного призначення (так як під час тривоги користуватися ліфтами не можна). Конструктивні елементи споруди подвійного призначення відповідають наступним вимогам: конструктивна схема об’єкту - несучий монолітний залізобетонний каркас, фундаменти: залізобетонна монолітна плита, стіни ліфтових шахт – монолітні, залізобетоні, сходові марші – монолітні залізобетонні.
Плани поверхівє у картках помешкань
Передзвонимо, проконсультуємо, підберемо найкращі варіанти
Номер телефону *
Дякуємо за Вашу заявку! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.
Підпишіться на новини та акції
Дякуємо, що підписались на нашу розсилку!
Забудовники

ТОВ "Західенергомонтаж"

Приєднуйтеся до наших соцмереж
Зв’яжіться з нами зручним способом
(032) 229-54-56
Зворотній зв'язок
Курс валют станом на 11/21/2024 становить 41.35 грн.
Відділи продажу
Львів, вул. Богдана Хмельницького, 116
© 2024  Hyde Park. Всі права захищено.Політика конфіденційності
Зроблено у WEZOM
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.